Käytössäsi on vanhentunut internet-selain. Varmista paras suorituskyky päivittämällä selaimesi. Voit tarkistaa selaimesi version osoitteessa WhatBrowser.org.

Kokoomuksen Turun aluejärjestön hallitus

Sini Ruohonen

Puheenjohtaja
sini.ruohonen@gmail.com
p. 044 5388786
Suikkilan Kokoomus ry

Piia Alvesalo

piia.alvesalo@sivistystyonantajat.fi
Brahen Kokoomus ry

Iina Antinluoma

iina.antinluoma@dnainternet.fi
Turun Kokoomusnaiset ry

Anna-Kaisa Kälviäinen

ak.kalviainen@gmail.com
Turun Kokoomuksen Nuoret ry

Ville Hyyppä

ville.hyyppa@turkuamk.fi
Vartiovuoren Kokoomus ry

Miira Raiskila

miira.raiskila@gmail.com
Auranlaakson Kokoomusnaiset ry

Jerker Brandt

jerker.brandt@gmail.com
Porthanin Kokoomus ry

Joonas Kallio

Varapuheenjohtaja
joonas.kallio@gmail.com
Airiston Kokoomus ry

Pekka Saarela

saarelapekka@gmail.com
Turun Kansallisseura ry

Janika Takatalo

jektak@utu.fi
Akateemiset Kansalliset Nuoret ry