Käytössäsi on vanhentunut internet-selain. Varmista paras suorituskyky päivittämällä selaimesi. Voit tarkistaa selaimesi version osoitteessa WhatBrowser.org.

Kokoomuksen Turun aluejärjestön hallitus

Sini Ruohonen

Puheenjohtaja
sini.ruohonen@gmail.com
p. 044 5388786
Suikkilan Kokoomus ry

Jerker Brandt

jerker.brandt@gmail.com
Porthanin Kokoomus ry

Elisabeth Erholtz

elisabeth.erholtz@gmail.com
Itä-Turun Kokoomusnaiset

Jyrki Hurme

jyrki.hurme@pp1.inet.fi
Runosmäen Kokoomus

Sini Häkkinen

sini.hakkinen@gmail.com
Turun Kokoomuksen Nuoret

Joonas Kallio

Varapuheenjohtaja
joonas.kallio@gmail.com
Airiston Kokoomus ry

Miikka Koski

miikos@utu.fi
Akateemiset Kansalliset Nuoret

Hannele Mustonen

hannelemust@gmail.com
Turun Kokoomusnaiset

Miira Raiskila

miira.raiskila@gmail.com
Auranlaakson Kokoomusnaiset ry

Pekka Saarela

saarelapekka@gmail.com
Turun Kansallisseura ry