Käytössäsi on vanhentunut internet-selain. Varmista paras suorituskyky päivittämällä selaimesi. Voit tarkistaa selaimesi version osoitteessa WhatBrowser.org.

Kokoomuksen Turun aluejärjestön hallitus

Sini Ruohonen

Puheenjohtaja
sini.ruohonen@gmail.com
p. 044 5388786
Suikkilan Kokoomus ry

Sini Häkkinen

Varapuheenjohtaja
sini.hakkinen@gmail.com
Turun Kokoomuksen Nuoret

Elia Elenius

elia.elenius@gmail.com
Linnan Kokoomus

Elisabeth Erholtz

elisabeth.erholtz@gmail.com
Itä-Turun Kokoomusnaiset

Jyrki Hurme

jyrki.hurme@pp1.inet.fi
Runosmäen Kokoomus

Marit Holmberg

marit.holmberg@turku.fi
Hirvensalo-Kakskerran Kokoomus

Harri Kiviluote

kiviluote@gmail.com
Turun Kansallisseura

Hannele Mustonen

hannelemust@gmail.com
Turun Kokoomusnaiset

Soili Raitanen

soili.raitanen@pp.nic.fi
Turun Kokoomus 2000

Risto Tolonen

risto.j.tolonen@gmail.com
Vartiovuoren Kokoomus